Last minute zájezdy Letenky Rakousko další země

Rakousko - Lyžování za hranicemi běžných možností

Rádi byste se vydali na dovolenou i mimo letní měsíce? Chcete se po celém roce práce odreagovat při náročných sportovních výkonech? Vedle lyžování v Čechách vám Neckermann CK nabízí lyžařské zájezdy do významných lyžařských středisek nejen v Rakousku, ale i v Itálii, Švýcarsku nebo na Slovensku.

Se zájezdy Neckerman CK zažijete dobrodružství nejen v exotice severní Afriky, ale i v zimě nedaleko od domova. Při lyžování v Rakousku překročíte hranice běžných možností a zažijete skutečný adrenalin na nejnáročnější sjezdovce Evropy „Streif“ v Kitzbühelu nebo zjistíte, co je pravý sportovní zážitek, na jedné z nejdelších alpských sjezdovek v Nassfeldu.

V Salcbursku na vás vedle lyžařských středisek čeká také výjimečná tradiční atmosféra. Ve Štýrsku zase prožijete historii vzniku snowbordingu.

Chcete si i na zimní dovolené užít slunce? Při lyžování v Rakousku to zdaleka není nemožné.

Lyžařské zájezdy - skutečně aktivní dovolená

Slunce vás určitě nemine také při lyžování v Itálii, leda byste zvolili noční lyžování v Dolomitech. Pro příznivce golfu pak máme speciální možnost užít si zelený trávník i v zimě s relaxačními pobyty v Turecku. Cestovní kancelář Neckermann nabízí také nejen letecké zájezdy, ale i nabídku Last minute Řecko – Egypt – Turecko pro ty, kdo se pro dovolenou rozhodli na poslední chvíli.

Ať už se rozhodnete pro lyžování v Rakousku či Itálii, nebo chcete oslavit Vánoce a Silvestr s přáteli na horách, cestovní kancelář Neckermann vám nabízí jedinečnou příležitost, jak si užít zimu ve sněhu.